Komenda Miejska Policji w Gdyni

BIP
Krajowa Mapa zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
Zielona strefa
Stop Agresji Drogowej
Spacer

Komunikat

Nasz profil

Najczęściej czytane

 1. Znamy najlepszych śledczych gdyńskiej komendy

  W Komendzie Miejskiej Policji w Gdyni odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XXI edycji konkursu na najlepszego dochodzeniowca Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Laureaci odebrali pamiątkowe puchary i wyróżnienia z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni.

 2. Policja poszukuje świadków przywłaszczenia portfela

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują sprawcy przywłaszczenia portfela, do której doszło w dniu 11.10.2019 roku około godziny 17:00 w jednym z lokali gastronomicznych w Gdyni Śródmieściu. Wizerunek osoby podejrzewanej o związek z tym przestępstwem został zarejestrowany na monitoringu.

 3. Poszukujemy świadków kradzieży perfum

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują sprawcy kradzieży perfum, do której doszło w dniu 07 października 2019 roku w jednej z drogerii na terenie Gdyni Śródmieścia. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 4. Policja poszukuje świadków kradzieży odzieży

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży odzieży, do której doszło w dniu 01.07.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 5. Policja poszukuje świadków kradzieży odzieży

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży odzieży, do której doszło w dniu 09.08.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 6. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń do nas!!!

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Oksywiu poszukują sprawcy kradzieży roweru, do której doszło w dniu 11.09.2019 roku na ul. Unruga w Gdyni. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 7. Policja poszukuje świadków kradzieży w roweru

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży roweru, do której doszło, w nocy z 04/05.07.2019 roku w Gdyni przy ul. Legionów. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 8. Policja poszukuje świadków kradzieży w drogerii

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawców kradzieży perfum, do której doszło, w dniu 03.07.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 9. Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Witominie wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 23 października 2019 roku około godziny 12:20 przy ul. Chwarznieńskiej na wysokości budynku nr 35. W wyniku zdarzenia ranna została kobieta wsiadająca do autobusu linii miejskiej numer 147. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod nr tel: 58 66 21 684.

 10. Policja poszukuje świadków kradzieży w salonie optycznym

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży opraw korekcyjnych, do której doszło w dniu 30.07.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Spacer

Imprezy Masowe