mł. asp. Maciej Pawlik
Rejon służbowy nr 15
- e-mail: dzielnicowy.redlowo15@gd.policja.gov.pl
Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. - tel. stac.: (+48) 47 74 21 293
- tel. kom.: (+48) 691 420 569
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112 lub do dyżurnego komisariatu - informacje odnośnie możliwości i form kontaktu z Komisariatem.
PLAN PRIORYTETOWY rejonu służbowego nr 15
Założenia planu priorytetowego na
I półrocze 2026 roku:
Zdiagnozowane zagrożenia lub problemy:
Przebywania osób zagrożonych bezdomnością na klatkach schodowych oraz w piwnicach, w szczególności przy ulicy Konwaliowej oraz Polskiego Czerwonego Krzyża w godzinach wieczornych oraz porannych, zdiagnozowane na podstawie informacji uzyskanych przez dzielnicowego w trakcie służb obchodowych.
Cel: Dążenie do zminimalizowania ilości osób bezdomnych przebywających na klatkach schodowych.
Podmioty współpracujące, zaangażowane w realizację działań:
- Straż Miejska w Gdyni
- MOPS Gdynia
Zrealizowane zadanie w II półroczu 2025 r.:
Zminimalizowano ilość wykroczeń porządkowych takich jak spożywanie alkoholu, zakłócanie porządku publicznego, używanie słów wulgarnych, zaśmiecania w sąsiedztwie budynku przy ul. Stawnej 1 w obrębie Skweru ks. J. Mowińskiego.
- Cicha
- Dębowa
- Długa
- Gajowa
- Graniczna
- II Morskiego Pułku Strzelców 1 – 15
- Kielecka 95 – 109
- Konwaliowa
- Krótka
- Kwiatowa
- Łączna
- Łąkowa
- Małokacka
- Mirtowa
- Narcyzowa
- Ogrodowa
- Pasieczna
- Polna
- Polskiego Czerwonego Krzyża
- Poprzeczna
- Rezedowa
- Rozmarynowa
- Różana
- Sadowa
- Skwer 50-lecia SM Bałtyk
- Skwer ks. Józefa Mówińskiego
- Skwer Witomiński
- Stawna
- Stroczykowa
- Szarotki
- Tulipanowa
- Wąska
- Wielkokacka 1 – 17
- Wrzosowa
Informacja o plebiscycie #SuperDzielnicowy2026
Plebiscyt #SuperDzielnicowy2026 to ogólnopolska inicjatywa współorganizowana przez Komendę Główną Policji oraz Telewizję Puls w ramach kampanii społecznej #DzielnicaBezStrachu. Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie mieszkańcom roli i zadań dzielnicowych – policjantów pierwszego kontaktu, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo w lokalnych społecznościach.
Tegoroczna edycja plebiscytu ma szczególny charakter, ponieważ odbywa się w 100. rocznicę ustanowienia służby dzielnicowych.
Mieszkańcy mogą oddać głos na swojego dzielnicowego poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:
https://dzielnicabezstrachu.pl
Podczas zgłoszenia można, ale nie trzeba, podać uzasadnienie wyboru kandydata. Samo oddanie głosu jest możliwe również bez uzasadnienia.
Osoby, które zdecydują się dodać uzasadnienie, mają dodatkowo szansę wziąć udział w konkursie, w którym autorzy najlepszych uzasadnień mogą wygrać nagrody pieniężne – 5 nagród po 1000 złotych.
Po oddaniu pierwszego głosu możliwe jest głosowanie na wybranego dzielnicowego raz dziennie przez cały okres trwania plebiscytu.
