Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Powiadom policjantów! - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gdyni

Wiadomości

Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Powiadom policjantów!

Data publikacji 16.10.2020

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży okularów. Do zdarzenia doszło w sierpniu br., a związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży okularów. Do zdarzenia doszło na początku sierpnia 2020 roku w jednym z gdyńskich sklepów. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 25 lat, szczupłą budowę ciała, jest średniego wzrostu, ma krótkie, ciemne włosy, z mocno podgolonymi bokami. W dniu zdarzenia miał na sobie okulary korekcyjne, czarną koszulkę z nadrukiem w kształcie czaszki (czaszka koloru jaskrawozielonego), krótkie spodenki jeansowe koloru niebieskiego i czarne buty z białą podeszwą.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu), 47-74-21-281 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112.