Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja
BIP
Krajowa Mapa zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
Informacja dla osób głuchoniemych i słabosłyszących
Zielona strefa
Stop Agresji Drogowej
Twój Parasol
Policyjny telefon zaufania
Spacer

Nasz profil

Najczęściej czytane

  1. Jeżeli ich rozpoznajesz – zadzwoń na Policję

    Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie oraz z Komisariatu Policji w Gdyni – Karwinach prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy i perfum. Do zdarzeń doszło w kwietniu, maju i lipcu 2022 r., a związek ze sprawami mogą mieć kobieta i mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

  2. Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali mężczyznę za kradzież z włamaniem

    Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 26-letniego mężczyznę, podejrzewanego o kradzież z włamaniem. Do kradzieży doszło w osobowym audi, z którego zatrzymany ukradł kluczyki od innego pojazdu oraz kartę płatniczą i zrealizował 12 płatności zbliżeniowych. Policyjni śledczy po zebraniu materiału dowodowego w tej sprawie, przedstawili 26-latkowi zarzuty za to przestępstwo. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  3. Uroczyste obchody Święta Policji w Gdyni

    Dzisiaj o 11.00 w Konsulacie Kultury w Gdyni odbyła się uroczysta akademia poświęcona obchodom Święta Policji garnizonu gdyńskiego. Głównym punktem uroczystości były mianowania na wyższe stopnie służbowe. Wśród znamienitych gości podczas akademii był obecny I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Krzysztof Kozelan oraz Wiceprezydent Miasta Gdyni Marek Łucyk. Na sali nie zabrakło również przedstawicieli służb mundurowych, instytucji oraz stowarzyszeń, z którymi gdyńska Policja współpracuje na co dzień. Wśród gości były także rodziny awansowych i wyróżnionych policjantów.

Spacer
Korpus służby cywilnej
Aboaut Polish Police
poradnie

Imprezy Masowe

Powrót na górę strony